שיר הזמנה לחתונה

חתונות זה ענף רחב ומלא ברעיונות מקוריים שמטרתם לייחד את החתונה שלכם מכל יתר החתונות. אחת הדרכים המקוריות ביותר לגרום לכולם להבין שמדובר בחתונה לא שגרתית ושצפויים בה המון הפתעות ורעיונות מקוריים זה הקלטת שיר הזמנה לחתונה. העולם הפך לדיגיטלי וגם ככה כולנו נמצאים שעות רבות במדיות החברתיות ובנגישות תמידית למייל, אז למה לשלוח הדפסות בנאליות בדואר? אפשר לעשות את זה אחרת ולהקליט שיר הזמנה לחתונה.

הקלטת שיר הזמנה לחתונה יכולה להתבצע בכמה דרכים :

דרך אחת

לוקחים שיר מוכר ואהוב שמשקף את ההוויה שלכם כזוג, משכתבים לו את המילים כדי שיעבירו את המסר ואת כל הנתונים החשובים כמו מקום האירוע, התאריך וכו', ומקליטים את השיר בצורה מקצועית כדי שתוכלו לשלוח אותו לכל החברים וקרובי המשפחה.

אתם יכולים לשיר בעצמכם ובעזרת התוכנות הממוחשבות שיש לנו באולפן נסייע לכם לשפץ את הזיופים הקטנים והחריגות מהקצב, או שאנחנו גם יכולים לספק לכם זמר או זמרת שישירו עבורכם את השיר עם המילים החדשות שמזמינות את האורחים לחתונה שלכם.

דרך שנייה

חיים דיין מקליט תופים באולפןלוקחים שיר מקורי שאתם כתבתם והלחנתם, מפיקים לו פלייבק של מוזיקת רקע, ומקליטים אותו בצורה מקצועית כדי שיהיה מוכן לשליחה לחברים ולמשפחה.

זוגות רבים משתמשים בחברים הקרובים לטובת העניין וכשהם מחליטים לעשות שיר הזמנה לחתונה הם נותנים לחברים לשיר את החלקים השונים בשיר, כך המסר עובר טוב וגם מיד מחבר את כולם בשייכות קרובה לאירוע החשוב.

אפשר גם לצלם קליפ הזמנה לחתונה באולפן, וכדי לעשות זאת נצלם אתכם בזמן ההקלטות ושלבי ההפקה של השיר, ומהחומרים המצולמים נערוך קליפ הזמנה לחתונה אותו תוכלו לשלוח לכולם. מניסיוננו הרב בתחום הקלטת שיר הזמנה לחתונה זו דרך מקורית ומיוחדת להזמין את הקרובים שלכם לחתונה, וזה תמיד מעלה חיוך גדול אצל כולם.

Teritory Studios - בית ליצירה מוזיקלית


שיר הזמנה לחתונה לא חייב להיות שיר ארוך עם שני בתים ושלושה פזמונים, הוא יכול גם להיות בצורת ג'ינגל קצר וקולע שרק מעביר את המסר בצורה מיוחדת ומקורית. הקלטת שיר לחתונה צריכה לשקף בסופו של דבר את הזוג שמתחתן, ולכן באופן שבו נעשה את השיר יהיה בהתאם לרצונות והבחירות שלכם, לאחר שנציג בפניכם את כל מגוון האפשרויות שעומדות לרשותכם.שיר הזמנה לחתונה צריך להיות בעל אופי קצבי, הוא צריך להניע אצל המאזינים את ההתרגשות מהאירוע שקרב ובא. כדאי להכניס בו גם פן מצחיק ואולי קצת ציני, והכי חשוב – להתחיל בעבודה במרווח זמן מהמועד המיועד לשליחת השיר לחברים ולמשפחה.

תהליך ההפקה וההקלטה של השיר לרוב מלווה ברעיונות חדשים ובשינויים שתרצו לעשות, לכן לא כדאי לעשות זאת תחת לחץ ומגבלה של זמן, כדאי להתחיל בהקלטת השיר וגיבוש הרעיון במרווח זמן מספק ולהביא לתוצאה מושלמת שתישאר אצלכם כזיכרון מתוק מהיום המיוחד שלכם.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  הקלטת שיר לחתונה מהחברים + צילום קליפ באולפן
  הקלטת שיר מקורי לחתונה + קליפ מצגת - אהבה אין קץ

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להקליט שיר הזמנה לחתונה ? מחפשים רעיון מקורי עבור הקלטת שיר מיוחד באולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה והקלטת השיר, יחד עם צילום קליפ מיוחד שיתעד את החוויה שלכם באולפן. 

   

  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו להקליט באולפן בתיבת ה - צור קשר
  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il

   

  צוות האולפן יעמוד לרשותכם בכל שלב ושלב עד להגעה לתוצאה הרצויה! אולפני טריטורי הם לא עוד אולפני הקלטות סטנדרטיים, מדובר במתחם אולפנים מקצועי ומיוחד, עם עיצוב ואווירה שמאפשרת להוציא מכל פרויקט הקלטת שיר הזמנה לחתונה את המקסימום!

  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. צילום קליפ או הקלטת שירים בתוך אולפן הקלטות כמו שלנו, זו חוויה מיוחדת שאתם ללא ספק הולכים לזכור לעוד המון זמן..

   

  Teritory Studios

  הקלטת שיר ברכה משפחתי לחתונה באולפן
  הקלטת שיר בהפתעה לבר מצווה
  הפקת שיר מקורי עם צילום קליפ באולפן - "הכל או כלום"

  עקיבא תורג׳מן - חזרה מוקלטת באולפני טריטורי
  הקלטת שיר בהפתעה לחתונה - טל ושירי
  קליפ לשיר שהוקלט באולפן – קליפ אולפן LIVE

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת