רעיונות מקוריים עבור הקלטת שירים באולפן

אולפני טריטורי מציעים מגוון אפשרויות מקצועיות ובלתי מתפשרות להקלטות שירים. האולפן כולל אנשי צוות שילוו אתכם בכל התהליך, משלב ההפקה והקלטת הפלייבק ועד שלב המיקס וההורדה לקובץ אודיו שאותו תוכלו לקחת אתכם הביתה כדי להציג באירוע שלכבודו הקלטתם את השיר.

במתחם האולפנים תמצאו שני חדרי בקרה מרווחים ומעוצבים, באווירה אותנטית שמזכירה את ניחוח היצירה הלונדוני של פעם. שני חדרי הקלטה מבודדים, עמוסים בכלי נגינה ומאובזרים בציוד הקלטה מהשורה הראשונה. עם הציוד המקצועי ביותר שתוכלו למצוא, נקליט אתכם באקוסטיקה מוקפדת, שהושקעו בה מחשבה ותכנון רב, ללא זליגה ובאיכות בלתי מתפשרת


איך זה עובד ? - Teritory Studios

קיימות שתי דרכים להקלטת שיר הזמנה לחתונה, האחת - לוקחים שיר מוכר ואהוב שמשקף את הזוג, כותבים מילים חדשות לשיר כדי שיעבירו את המסר ואת כל הפרטים אותם תרצו להעביר בהקלטה של השיר (מקום האירוע, התאריך, וכדומה..), מקליטים אתכם מבצעים את השיר באולפן, ולאחר עיבוד ומיקס של ערוצי ההקלטה - מורידים אותו לקובץ, אותו תוכלו לשלוח כהזמנה מקורית לחתונה, או להקרין / להשמיע באירוע!

 

הדרך השנייה לעשות זאת, היא באמצעות שיר מקורי שאתם כתבתם והלחנתם, אותו נפיק באולפן ונכין לו פלייבק של מוזיקת רקע, ולאחר מכן נקליט אותו באולפן ונכין אותו לשימוש בכל דרך שאתם צריכים. בשתי הדרכים אתם יכולים להשתמש בחברים קרובים או במשפחה כדי להפוך את הקלטת השיר למקורית ומיוחדת, והעיקר שהמסר יעבור בצורה הטובה ביותר ובאמצעות רעיונות מקוריים ככל האפשר! ניתן גם לצלם קליפ אולפן לשיר שהכנתם..

אין נוסחאות קסם לגיבוש רעיונות מקוריים לצילום קליפ באולפן. את הרעיון לקליפ אנחנו צריכים לגבש בהתאם לאנשים שלוקחים חלק בקליפ עצמו, ובהתאם למטרות אותן תרצו להשיג באמצעות הקליפ. כדי לגבש רעיונות מקוריים לקליפ, ולהוציא אותם לפועל בצורה מקצועית וטובה אנו צריכים לפגוש אתכם ולראות מה ניתן להוציא מכל אחד ואחת מכם. אנחנו אמנם נעזור בכל התהליך, אך הרבה מגיבוש רעיון מקורי לקליפ אולפן - תלוי בכם!

 

צילום קליפ מקורי באולפן תלוי הרבה מאוד בתהליך העבודה של הקלטת השיר וצילום הקליפ תוך כדי תהליך העבודה. כאשר מנסים לביים קליפ מראש, זה בדרך כלל יוצא לא טבעי.. אחרי הכל אתם לא שחקנים מקצועיים ואין לנו תסריט מתוחכם ועמוק. את הסצנות הטובות ביותר לקליפ נשיג דווקא מתוך הרגעים המצחיקים שיקרו תוך כדי העבודה על הקלטת השיר וצילום כל התהליך תוך כדי.

כדי למצוא רעיון מקורי לבת מצווה חייבים להיות מחוברים לקרקע. אמנם הפקת שיר לבת מצווה זו משימה די פשוטה, כי השיר נותן לנו מסגרת ובדרך כלל הבנות מוכשרות ויודעות לאלתר בזמן ההקלטות באולפן.. אך רעיונות מקוריים לצילום קליפ בת מצווה זה דבר יותר מורכב, מאחר ויש המון רעיונות טובים ומקוריים, אך לא את כולם ניתן להוציא לפועל ברמה שתהיה מספיק מקצועית ואיכותית. 

 

בנות שחוגגות בת מצווה בדרך כלל יודעות בדיוק מה הן רוצות, ומאחר והעבודה על הקלטת שיר בת מצווה נעשית בתוך האולפן, יחד עם ציוד מתקדם שמאפשר לערוך ולשדרג כמעט כל דבר, את השיר נצליח לעשות בדיוק כמו שהן רוצות. אך רעיונות גדולים מידי לקליפ, יכולים ליפול בדרך לביצוע ויישום צילום הקליפ בפועל. הצוות המקצועי של אולפני טריטורי ידריך אתכם שלב אחר שלב כדי להגיע לתוצאה מרשימה גם מבחינת הקלטת השיר עצמו וגם מבחינת צילום קליפ בת מצווה מקורי ומיוחד שיראה מיליון דולר!

גיבוש רעיון מקורי לקליפ בר מצווה זה לא מספיק, צריך גם מישהו שיבצע אותו! בנים בדרך כלל מתקשים יותר לשתף פעולה בזמן הקלטות וצילום קליפ באולפן, לכן חייבים להיות רגישים ולבחור את הרעיון הנכון שיהיה ניתן גם להוציא אותו לפועל. מציאת רעיון לקליפ בר מצווה חייבת להתבסס על מה שמשקף את הילד שחוגג בר מצווה, ואת כל זה להכניס בתוך הקלטת השיר וצילום הקליפ שילווה את השיר שהקלטנו באולפן. 

 

אם מדובר בילד שלומד מוזיקה, וגם התנסה בכתיבה והלחנה של שירים מקוריים, ניתן לבצע הקלטת שיר בר מצווה לאחד מהשירים המקוריים שהוא כתב והלחין בעצמו. במקרה כזה יהיה לנו הרבה יותר קל לגרום לילד להשתחרר ולשתף פעולה בצורה מקצועית שתביא לתוצאות מרשימות.. ואם יש מישהו אחר במשפחה שרוצה לשמש שיר מקורי שהוא כתב, גם זה אפשרי! כדי שצילום הקליפ יהיה מרגש ויעביר את המסר, כדאי להביא כמה דמויות מפתח שישתתפו במהלך ההפקה כולה, ובתוך תהליך העבודה נצלם ונכין את הקטעים המקוריים שמהם נערוך את הקליפ לשיר. אפשר לשתף חברים של הילד, משפחה, וכל מי שתבחרו כמתאים לשחק בקליפ. 


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  one love - הקלטת שיר משפחתי לחתונה
  שקד מיכאלי - צילום קליפ מקורי לבר מצווה
  צילום קליפ בהפתעה מהחברים

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  מחפשים רעיונות מקוריים לצילום קליפ משפחתי לכבוד אירוע מיוחד או בתור הזמנה לחתונה ? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה של הקליפ אותו תרצו לצלם באולפן.

   

  ניתן לשלוח את הפרטים של הקליפ אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר
  או שאפשר להתקשר לטלפון: 054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת – elad@Teritory.co.il

   

  צוות האולפן יעמוד לרשותכם בכל שלב ושלב עד להגעה לתוצאה הרצויה! אולפני טריטורי הם לא עוד אולפני הקלטות סטנדרטיים, מדובר במתחם אולפנים מקצועי ומיוחד, עם עיצוב ואווירה שמאפשרת להוציא מכל פרויקט את המקסימום!

  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית.

  צילום קליפ או הקלטת שירים בתוך אולפן הקלטות כמו שלנו, זו חוויה מיוחדת שאתם ללא ספק הולכים לזכור לעוד המון זמן..

  Teritory Studios

  קליפ פרידה מעליזה
  עקיבא תורג׳מן - חזרה מוקלטת באולפן
  קליפ יום הולדת 40 לגילי

  אהבה אין קץ - הקלטת שיר ועריכת קליפ לחתונה
  צילום קליפ בהפתעה לטל ושירי - קליפ לחתונה
  צילום קליפ משפחתי - מזל טוב לעומר

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת