רעיונות לבת מצווה

קיימים רעיונות רבים לבת מצווה, כולם מיוחדים ומקוריים, כולם חדשניים ומיוחדים, אבל לא בטוח שכולם יצאו לפועל בדיוק כמו שזה נראה ברעיון. מחפשים רעיונות לבת מצווה? למה לקחת סיכון, אפשר ללכת על בטוח ולהפיק שיר בת מצווה!


רעיונות לבת מצווה - Teritory Studios

הפקת שיר לבת מצווה זה מסוג הדברים שאף פעם לא יכולים להתפקשש. רעיונות לבת מצווה יכולים להיות מקוריים כשהם בגדר רעיון אבל ההוצאה שלהם לפועל היא הדבר החשוב באמת, ופה לרוב הרעיונות יכולים להפוך לפספוס גדול.

הקלטת שיר לבת מצווה באולפןהקלטת שיר זה ללכת על בטוח! כל העבודה נעשית באולפן, ובזכות כל האמצעים הטכנולוגיים שיש באולפן אפשר לשפץ ושדרג את ההקלטה שתשמע מליון דולר. אפשר לבחור בשיר מקורי או בקאבר לשיר מוכר, אפשר לשנות לשיר מוכר את המילים ואת הקצב, ואפשר גם להופיע עם זה בלייב באירוע עצמו. ברגע שיש לכם את ההקלטה מהאולפן אתם יכולים לעשות איתם כל מה שתרצו, ושום התרגשות או דברים בלתי צפויים במהלך האירוע לא יוכלו לשנות את האיכות ואת המקוריות שיש ברעיון.

 

קליפ בת מצווה מקורי

רעיונות לבת מצווה יכולים גם לבוא לידי ביטוי בצילום קליפ מקצועי! זה יכול להיות קליפ לשיר שהקלטתם במיוחד לכבוד הבת מצווה, וזה יכול להיות קליפ על רקע של שיר מוכר, את הרעיונות המקוריים נציג בצילום שלכן בקליפ.

אפשר לדוגמא לקחת את כלת הבת מצווה ואת החברות הטובות שלה, ולהפוך אותם ללהקת בנות. אחת תשב על מערכת התופים, השנייה תחזיק ביד גיטרה חשמלית, שלישית תנגן בכינור, וכלת בת המצווה תהיה הסולנית במרכז הבמה.

אתן לא צריכות לדעת לנגן בשביל זה, נעשה את הכל בכאילו רק לטובת הצילום של הקליפ. רעיונות לבת מצווה יכולים להיות הצלחה גדולה או אכזבה מבאסת – הכל תלוי בהוצאה של הרעיונות לפועל, וכדאי ללכת על בטוח ולא לקחת סיכונים מיותרים.

בית ליצירה מוזיקלית


אין היום בת מצווה שאין בה מצגת עם תמונות ממהלך החיים של כלת בת המצווה. המצגת מוקרנת על המסך באירוע, והיא גם נשארת אתכם כמזכרת מיוחדת מיום הבת מצווה. השאלה היא איך הופכים את המצגת למקורית ומיוחדת, איזה רעיונות לבת מצווה אפשר ליישם במצגת כזו כדי שתשאיר רושם על כל האורחים באירוע?

הרעיונות הטובים ביותר מתגבשים דרך המפגש עם כלת בת המצווה והחברות. דרך ההיכרות עם התחביבים ותחומי העניין שלכן, נוכל לגבש רעיונות לבת מצווה שאף אחד עוד לא עשה. מצגת לא חייבת להיות רק הקרנה של שקופיות, באמצעות עריכה מקצועית אפשר לשדרג המון, ועל ידי כתיבת טקסט מצחיק לקטעי המעבר ושימוש באפקטים מיוחדים נוכל לשדרג את המצגת ולהפוך אותה לרעיון מיוחד ומקורי שכולם יזכרו.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  הקלטת שיר משפחתי בהפתעה
  הקלטת שיר עם צילום קליפ לבר מצווה

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להקליט שיר לבת מצווה באולפן הקלטות מקצועי? מחפשים רעיונות לבת מצווה מקורית ומיוחדת? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום הקליפ, וכמובן שיחד אתכם נגבש רעיונות לבת מצווה בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.. 

  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר
  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il


  צוות האולפן יעמוד לרשותכם בכל שלב ושלב עד להגעה לתוצאה הרצויה! אולפני טריטורי הם לא עוד אולפני הקלטות סטנדרטיים, מדובר במתחם אולפנים מקצועי ומיוחד, עם עיצוב ואווירה שמאפשרת להוציא מכל פרויקט את המקסימום, ולאחר ניסיון של שנים רבות אנו מתמחים במציאת רעיונות לבת מצווה והוצאתם לפועל בצורה מקצועית ומרשימה במיוחד!

  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. צילום קליפ או הקלטת שירים בתוך אולפן הקלטות כמו שלנו, זו חוויה מיוחדת שאתם ללא ספק הולכים לזכור לעוד המון זמן..

  Teritory Studios - אולפן הקלטות

  עקיבא תורג׳מן - חזרה מוקלטת באולפני טריטורי
  הקלטת שיר ברכה מהחברים + צילום קליפ באולפן
  הקלטת שיר ברכה ליום הולדת של גילי

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת