רעיונות לבר מצווה

יש רעיונות רבים שיכולים לשדרג לכם את אירוע הבר מצווה. סוגים שונים של אטרקציות לבר מצווה יכולים למלא את האירוע בתוכן מגוון ומקורי, ממשחקי שולחן ועד לבר ממתקים, הכל אפשרי. אבל האם כל אלו באמת יהפכו את הבר מצווה שלכם למקורית ומיוחדת? רעיונות לבר מצווה צריכים לבטא הרבה מעבר לגימיק שכולם כבר מכירים, הם צריכים לבטא אתכם ולהישאר כמזכרת מהיום המיוחד הזה.


רעיונות לבר מצווה - Teritory Studios

הקלטת שיר לבת מצווה באולפןהפקת שיר לבר מצווה זה רעיון מקורי שגם אם מישהו נוסף עושה אותו, השיר שלכם יהיה מיוחד וישקף אך ורק אתכם! רעיונות לבר מצווה יכולים להיכנס בתוך השיר, אותו אפשר לעשות בכמה דרכים:


אפשר לקחת שיר מוכר ולהקליט את חתן בר מצווה מבצע אותו, אפשר לקחת שיר מקורי שאתם כתבתם, ואפשר לקחת שיר מוכר ולכתוב לו מילים חדשות, בכל מקרה הקלטת השיר תישאר אתכם כזיכרון מהאירוע לתמיד. אפשר גם לעשות שיר משותף עם המשפחה או עם החברים, חוויה משותפת ומיוחדת שבתוכה נביא לידי ביטוי המון רעיונות לבר מצווה. 


בר מצווה זה אירוע של פעם בחיים ואפשר להפוך אותו למיוחד ומקורי בעזרת רעיונות טובים. אז איך מגבשים את הרעיונות הטובים ביותר? רעיונות לבר מצווה לרוב עולים תוך כדי מפגש ההיכרות עם הילד והחברים. כשנבין מהם התחביבים ותחומי העניין שלו, אז גם נוכל לגבש את הרעיונות להקלטת השיר בצורה שתשקף אותו כמו שצריך ותשאיר רושם חזק על האורחים באירוע.

 

קליפ בר מצווה מקורי

רעיונות לבר מצווה יכולים גם לבוא לידי ביטוי באמצעות צילום קליפ בר מצווה מקצועי. אפשר להשתמש בשיר שתקליטו במיוחד לטובת האירוע, ואפשר לצלם קליפ על רקע של שיר מוכר ואהוב שאתם בוחרים! רעיונות לבר מצווה רבים יכולים לשמש את הקליפ ולהפוך אותו למיוחד, מקורי ומצחיק, כזה שיתפוס את תשומת הלב של כל האורחים באירוע ויעלה חיוך גדול על פניהם.

 

אפשר לדוגמא לקחת את הילד והחברים הטובים ולצלם אותם כלהקת רוק באולפן, אחד על התופים, אחד עם גיטרה חשמלית ביד, אחד על הפסנתר, וחתן בר המצווה על המיקרופון כסולן הלהקה. אתם לא צריכים לדעת לנגן בשביל זה, נצלם ונערוך את הכל כדי שיתאים לשיר שברקע הקליפ והתוצאה הסופית תעביר מסר מיוחד ומקורי שיישאר אצלכם כמזכרת גם לשנים הבאות.

בית ליצירה מוזיקלית


בכל אירוע בר מצווה יש מצגת שמוקרנת על המסך ותופסת את מרכז תשומת הלב של האורחים. לרוב במצגת מוקרנות תמונות ממהלך חייו של הילד, אבל אפשר להפוך את המצגת הזו למשהו מיוחד ומקורי כאשר עושים אותה כמו שצריך!

רעיונות לבר מצווה רבים יכולים להיכנס לתוך המצגת בצורה נכונה ומיוחדת. באמצעות עריכה מקצועית של המצגת אפשר להשתמש באפקטים מיוחדים, להשתמש בכתיבת טקסט מצחיק לקטעי המעבר, שימוש במוזיקת רקע ערוכה בהתאם לתוכן במצגת ועוד..


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  קליפ בר מצווה מקורי מהמשפחה - ילד של אבא (מוקי)
  הקלטת שיר ברכה מהמשפחה + צילום קליפ אולפן

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להקליט שיר לבר מצווה באולפן הקלטות מקצועי? מחפשים רעיונות לבר מצווה מקורית ומדליקה? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום הקליפ, וכמובן שיחד אתכם נגבש רעיונות לבר מצווה בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.. 

  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר
  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il


  צוות האולפן יעמוד לרשותכם בכל שלב ושלב עד להגעה לתוצאה הרצויה! אולפני טריטורי הם לא עוד אולפני הקלטות סטנדרטיים, מדובר במתחם אולפנים מקצועי ומיוחד, עם עיצוב ואווירה שמאפשרת להוציא מכל פרויקט את המקסימום, ולאחר ניסיון של שנים רבות אנו מתמחים במציאת רעיונות לבר מצווה והוצאתם לפועל בצורה מקצועית ומרשימה במיוחד!

  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. צילום קליפ או הקלטת שירים בתוך אולפן הקלטות כמו שלנו, זו חוויה מיוחדת שאתם ללא ספק הולכים לזכור לעוד המון זמן..

  Teritory Studios - אולפן הקלטות

  קליפ בהפתעה לחתונה
  צילום שיר ברכה מהחברים באולפן
  צילום קליפ + מצגת משפחתית - מזל טוב לעומר
  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת