קליפ ליום הולדת

מישהו מיקיריכם האהובים חוגג יום הולדת? מחפשים מתנה מקורית ומרגשת שתצליח להפתיע אותו וגם להישאר אצלו כזיכרון? המתנה הכי טובה ליומולדת בגיל משמעותי שלטובתו החלטתם לעשות אירוע מיוחד ומרגש זה צילום קליפ ליום הולדת! בקליפ יוכלו להשתתף בני המשפחה הקרובים, החברים, וכל מי שתרצו! קליפ ליום הולדת זו דרך מיוחדת להביע הכרת תודה ולהראות ליקיריכם שהשקעתם בהם המון מחשבה. את הקליפ תוכלו להקרין כאייטם מרכזי במהלך האירוע עצמו, ובין אם הקליפ הוא הפתעה ובעל השמחה לא יודע על הפקתו המתגבשת, או שהוא יודע ואף לקח חלק מסוים בצילומים שלו, הקרנת הקליפ במעמד חגיגת יום ההולדת עדיין תהיה מפתיעה ותרגש את כל האורחים במסיבה.


קליפ ליום הולדת - Teritory Studios


קיימות כמה שיטות מקוריות להפקת קליפ ליום הולדת, ובכל אחת מהן ניתן לשלב רעיונות מקוריים שיבטאו את המסר אותו תרצו להעביר!

האחת – קליפ ליום הולדת שכולל את בני המשפחה הקרובה. תוכלו להקליט שיר במיוחד לטובת האירוע המרגש או לצלם קליפ על רקע של שיר קיים שתבחרו. אפשר גם להפיק שיר שכתבתם במיוחד או לכתוב מילים חדשות ללחן של שיר קיים. אפשר לעשות כל מה שתבחרו, אך כדי לעשות זאת בצורה נכונה שתשרת את המטרות שלכם נצטרך קודם כל להבין את המטרות ובהתאם לכך נגבש את הרעיונות ואת ההוצאה של צילום קליפ באולפן מן הכוח אל הפועל.

אפשר לשלב בקליפ גם ברכות ואיחולים, בהקדמה או בקטעי המעבר, אפשר לשלב טקסט מיוחד שתכתבו לטובת הקליפ, ואת כל אלו נערוך בתוך הקליפ באמצעות שימוש באפקטים מיוחדים שיגרמו לקליפ להיות מקצועי ומושקע, ובעיקר – מרגש ומקורי.

השנייה – קליפ ליום הולדת שכולל את החברים של בעל יום ההולדת. לטובת קליפ מסוג זה תצטרכו להקליט בטלפון הנייד קטעי וידאו קצרים, שבהם החברים של בעל השמחה מברכים אותו ומאחלים לו משהו אישי מהלב, ואת הקטעים הללו נשתול בעריכה של הקליפ ונשלב אותם כחלק מתוך הסרטון! גם בקליפ מסוג זה תוכלו להקליט שיר במיוחד לטובת הקליפ או להשתמש בשיר קיים כמוזיקת רקע. ניתן גם לשלב תמונות של המשפחה והחברים בתוך קטעי הקליפ הערוכים.

קליפ יחד עם בעל השמחה

אופציה נוספת ומקורית בהחלט זה צילום קליפ ליום הולדת שבו הכוכב הראשי הוא בעל השמחה בכבודו ובעצמו! נגבש יחד רעיון מקורי לקונספט של הקליפ ונשלב בתוך העריכה את בעל השמחה ככוכב הראשי.

אפשר להזמין אותו ליום צילום באולפן, ואפשר גם להקליט אותו בטלפון הנייד בבית, בכל מקרה הוא לא יבין מה הכיוון של התוצאה הסופית וכל מה שהוא ידע זה שמכינים לכבוד יום ההולדת שלו קליפ מקורי ומושקע!

את ההפתעה עצמה הוא יקבל במעמד האירוע, כשנקרין את הקליפ על המסך מול כל האורחים שהגיעו לחגוג את מסיבת יום ההולדת, אז בעל השמחה יבין את הקונספט שבו הוא לקח חלק, ואת הקליפ הוא כמובן יוכל לשמור כזיכרון עבר מתוק לעוד שנים רבות, ארוכות, וטובות. אפשר להקליט שיר במיוחד לטובת הקליפ, ואפשר לכתוב מילים חדשות לשיר מוכר ואהוב.

אפשר גם להפיק שיר מקורי שהמוזיקאי שבניכם כתב לכבוד יום ההולדת, הכל תלוי בתקציב שעומד לרשותכם ובכמות העבודה שנדרשת להפקת הקליפ בצורה מקצועית ומכובדת. כדי שנוכל להבין מה המטרות שלכם בהכנת הקליפ ליום ההולדת ולגבש תוכנית עבודה בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם, אתם מוזמנים לשלוח לנו את הפרטים שלכם ואחד מנציגי האולפן יחזור אליכם בהקדם כדי להבין את הפרטים ולהסביר לכם כל מה שכרוך בהוצאת צילום קליפ ליום הולדת לפועל.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  קליפ ליום הולדת 40 של גילי
  צילום קליפ במתנה לבר מצווה

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להפיק ולהקליט שיר יום הולדת, ולעשות לו קליפ אולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום של הקליפ.


  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il

   


  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. 

  Teritory Studios

  צילום קליפ בהפתעה מהמשפחה
  קליפ אולפן במתנה מהחברים
  צילום קליפ יום הולדת - מזל טוב לעומר

  שיר ברכה עם קליפ מרגש מהמשפחה - one love
  עקיבא תורג׳מן - צילום חזרה מוקלטת באולפן
  צילום קליפ לשיר מקורי שהופק וצולם באולפני טריטורי

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת