קליפ לחתונה

ברגע שנגמר האירוע וכל הלחץ של ההפקה וההכנות חולף כלא היה, הדבר שכל זוג מחכה לו בקוצר רוח זה הוידאו והתמונות של החתונה. לא לחינם כולם מחכים לוידאו ולתמונות, זהו הזיכרון שנשאר אתכם לכל החיים מהיום המיוחד הזה שבו התחתנתם. מיום החתונה עצמו סביר להניח שלא תזכרו הרבה, זה יום שמלווה בהמון לחץ והתרגשות. הזיכרונות שלכם יקבעו על פי מה שיישאר אתכם מהתמונות והוידאו, ולכן – כדאי להשקיע באותם זיכרונות שנשארים ולהכין גם קליפ לחתונה, כזה שמשקף את התהליך שהקדים לאירוע וגם יהפוך לאייטם מגניב ומקורי באירוע עצמו.


קליפ לחתונה - Teritory Studios

במהלך החתונה עצמה בני הזוג צריכים לעשות המון דברים – לברך את כל האורחים בקבלת הפנים, להצטלם עם כולם, לוודא שהמשפחה הקרובה והחברים רוקדים ונהנים, שצוות התפעול של האולם אירועים עומד בקצב ובהתחייבויות שסוכמו, בקיצור – יום החתונה זה יום עמוס מאוד לזוג שמתחתן.

במהלך האירוע תרצו לשלב כמה שיותר קטעי תוכן שיגנבו את הפוקוס של כולם ויעניקו לכם כמה רגעים של שקט ומנוחה. אחד מהאייטמים המוצלחים שיכולים למלא תפקיד זה – קליפ לחתונה.

ישנם כמה סוגים של קליפים שאתם יכולים לעשות, ולכל אחד מהם אופי מיוחד ותפקיד בתוכן שימלא את האירוע. הרעיון שעומד מאחורי קליפ לחתונה זו הצגת התהליך שהקדים להפקת האירוע, וכדאי מאוד שהוא יהיה מצחיק ומקורי. כדי לעשות קליפ לחתונה עליכם לפנות לאולפן הקלטות שמתמחה בהפקת קליפים מסוג זה, והם יספקו לכם את כל המידע והאמצעים כדי להוציא את הקליפ לפועל.

Teritory Studios - בית ליצירה מוזיקלית

קליפ לחתונה מהמשפחה

האופציה הפופולארית ביותר היא האופציה שבה הקליפ מורכב מבני המשפחה הקרובים, ואת הקליפ הזה הם ינצלו כדי לברך את בני הזוג ולספר חוויות מתוך ההיכרות שלהם איתם. הקליפ יכול להיות מבוסס על שיר שבני המשפחה מקליטים במיוחד לטובת האירוע, או הרקע לשיר קיים ומוכר.

לרוב הקליפים המוצלחים ביותר הם דווקא אלו שבהם בני המשפחה לוקחים שיר מוכר ומשנים לו את המילים כדי שיתאימו למסר שאותו הם רוצים להעביר לבני הזוג המתחתנים. בתוך הקליפ ניתן גם לשלב ברכות וקטעי מעבר, ודבר אחד בטוח – מתוך כל צילומי הוידאו נוכל בטוח לערוך קטעים מצחיקים שיעלו חיוך גדול על פניהם של כל האורחים באירוע, והקליפ גם ישמר אתכם לעוד שנים רבות וטובות כזיכרון מתוק מהמשפחה ומהאירוע.

 

קליפ לחתונה מהחברים

אופציה נוספת שזוגות רבים אוהבים מאוד זו האופציה שבה הקליפ נעשה על ידי החברים הטובים. יש זוגות שמבקשים מהחברים להכין קליפ כזה, ויש חברים שמגדילים לעשות ומפתיעים את הזוג עם הקליפ רק במהלך האירוע עצמו כשהם מקרינים אותו במסך הראשי מול כל האורחים. החיים שלפניכם עומדים להשתנות, חבורת הילדות שלכם, החברה, לא יישארו צמודים וקרובים כמו שהם כרגע. עצוב ככל שזה יהיה, מבחן המציאות מוכיח שזה מה שהולך לקרות!

כל אחד יהיה עסוק בפרנסת ביתו, טיפול בילדים, ועוד ועוד.. היכולת לשמור על קשר כמו שהיה עד עכשיו לא תוכל להמשיך ולהתקיים, ולכן הכנת קליפ לחתונה מהחברים זו מזכרת חשובה מאין כמוה והיא תנציח את החברות הטובה ואת המציאות שליוותה אתכם עד היום בו התחתנתם והקמתם בית.

זהו זיכרון שכל זוג שמח לנצור קרוב לליבו, והוא גם אחד המצחיקים והמקוריים ביותר שתוכלו להציג לאורחים בזמן האירוע. גם קליפ מסוג זה יכול להיות מבוסס על מילים שתכתבו לשיר מוכר, על שיר מוכר כפי שהוא בדיוק, או על שיר מקורי שהמוזיקאי שבחבורה יכתוב וילחין ואנחנו נעזור לכם לשפץ ולהפיק אותו יחד עם הכנת הקליפ שבו ישתתפו כל החברים.קליפ לחתונה מהמשפחה והחברים

יש כמובן גם את האופציה של שיתוף פעולה בין המשפחה והחברים, זה מצב שבו הזוג מרוויח מכל הכיוונים, גם זיכרון מהחברים הקרובים וגם מהמשפחה. צילום קליפ כזה מורכב טיפה יותר מאחר והוא מצריך שיתוף פעולה בין יותר אנשים, וממילא אלו שמחליטים להפיק קליפ לחתונה שכולל גם את המשפחה וגם את החברים הם כאלו שהמשפחה והחברים קרובים מאוד ומרגישים כמו משפחה אחת גדולה.

צילומי הקליפ יקבעו בהתאם לתוכן שנבחר להפיק ולצלם, ובמידת הצורך נתזמן את הגעת המשתתפים לשעות שונות כדי להפיק את הקליפ בצורה יעילה ומסודרת. מה שבטוח זה שזו מתנה מיוחדת ומקורית שתפתיע מאוד את הזוג שמתחתן, גם במידה והם יודעים שאתם מכינים להם קליפ כזה לחתונה.

 

קליפ לחתונה של הזוג

האופציה האחרונה היא קליפ לחתונה שבו ישתתפו הזוג עצמו! בצילומי קליפ מסוג זה לרוב משתתפים זוגות שאוהבים מוזיקה ומחשיבים את עצמם לזמרים טובים או מוזיקאים חובבנים. קליפ כזה לרוב יהיה מבוסס על שיר מקורי שאחד מבני הזוג כתב, ואותו הם יבצעו כדואט מרגש שיסמן את האהבה שלהם כפי שהיא באה לידי ביטוי עד ליום החתונה.

יש זוגות שגם מחליטים לבחור בהקלטת קאבר של שיר מוכר ואהוב, בדרך כלל שיר שהם מגדירים כ"השיר שלנו", שיר בעל משמעות מיוחדת מאוד לזוג. זה יכול להיות השיר שהם שמעו יחד בפעם הראשונה, השיר שאותו הם רקדו פעם ראשונה, או כל שיר שהם מייחסים לו את השייכות לאהבה שלהם אחד כלפי השני.

יש זוגות שמחליטים להקליט יחד עם החברים הטובים או עם המשפחה, כאמור – הכל אפשרי וצוות האולפן שלנו ישמח מאוד להדריך אתכם בהפקת הקליפ והגדרת המטרות שבו כדי שתוכלו לייצר זיכרון מתוק שילווה אתכם לעוד שנים רבות וטובות של אהבה וזוגיות.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  צילום קליפ עם מצגת לחתונה עם הקלטת שיר מקורי

  קליפ בהפתעה לחתונה מהמשפחה

  צילום קליפ לחתונה מהחברים

  הקלטת שיר ברכה לחתונה עם צילום קליפ באולפן

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להפיק ולהקליט שיר ולעשות לו קליפ אולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום הקליפ.


  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il

  לשליחת חומרים מקוריים בלבד -   ANR@Teritory.co.il

  (אנא פרטו את שמכם המלא והשאירו טלפון נייד)

  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. 

  Teritory Studios

  צילום קליפ - נעם נתיב - רץ רץ
  עקיבא תורג׳מן - אולפני טריטורי
  מקלט 31 "הכל או כלום" - הפקה אל-עד טרי

  שקד מכאלי - קליפ בר מצווה
  קליפ במתנה - מזל טוב לעומר
  קליפ לשיר שהוקלט באולפן – קליפ אולפן LIVE

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת