קליפ לבת מצווה

כל ילדה תשמח לצלם קליפ לבת מצווה יחד עם החברות הטובות, זו בהחלט אחת המתנות הכי שוות שתוכלו להעניק לה, והקליפ גם יישאר איתה כזיכרון מתועד מאותם ימים שהיא הגיע לשלב שבו היא הופכת מנערה לאישה של ממש.

את הקליפ אפשר לעשות בכמה דרכים, וניתן לשלב בו רעיונות מקוריים לבת מצווה שיכללו גם את הילדה שחוגגת וגם את החברות הטובות או את בני המשפחה הקרובה. כדי להבין מה המטרות שאותן תרצו להשיג בצילומי הקליפ, נצטרך לשאול אתכם כמה שאלות ולהבין מה התקציב שעומד לרשותכם לטובת העניין. אתם מוזמנים לשלוח לנו פניה בתיבת הצור קשר ואחד מנציגי האולפן יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל המידע והסבר מפורט כיצד ניתן להוציא את הפקת הקליפ לפועל.קליפ לבת מצווה יכול לכלול רעיונות מקוריים ומגוונים, הוא יכול להיות קליפ שבו משתתפות רק החברות, ואת הקליפ הן יציגו לכלת בת המצווה כהפתעה גמורה בהקרנה של הקליפ באירוע, או שהוא יכול להיות קליפ שבו משתתפת גם כלת בת המצווה ככוכבת ראשית יחד עם החברות הטובות.

אפשר להפיק קליפ לבת מצווה שכולל את כלת בת המצווה יחד עם המשפחה, או יחד עם המשפחה והחברות. אפשר להוציא לפועל כל רעיון שתרצו, כולל הקלטת שיר בת מצווה מיוחד, והעיקר שבסופו של דבר תקבלו קליפ לבת מצווה מושקע ואיכותי שיהיה האייטם המרכזי שיוקרן במהלך מסיבת הבת מצווה אל מול כל האורחים שהגיעו לחגוג יחד אתכם.

אופציה ראשונה

האופציה ראשונה היא הקלטת שיר מקורי או שכתוב מילים חדשות לשיר קיים. ניתן גם להקליט גרסת קאבר לשיר מוכר ואהוב, ובכל המקרים נפיק את השיר לפי הסולם והקצב שמתאימים לכם, והוא ישמש כמוזיקת רקע לקליפ שנצלם באולפן.

ישנם מקרים שבהם החברות הטובות אוספות את הכסף מהמתנה שלהן לכלת בת המצווה, ובסכום שאספו הן קונות שובר מתנה להקלטה באולפן עבור הילדה שחוגגת בת מצווה, וישנם גם מקרים שבהם ההורים משלימים את יתרת הסכום בנוסף לכסף שהחברות הצליחו לאסוף, או מקרים נוספים בהם ההורים מחליטים לפנק את הילדה והחברות בהפקת השיר וצילומי קליפ לבת מצווה, שיישארו כתיעוד מצולם מרגעי הקסם של הילדות וההגעה לגיל בת מצווה.

בצילומי הקליפ אפשר להפוך את הבנות ללהקה ולצלם אותן כאילו שהן מנגנות את השיר. אחת תשב על מערכת התופים, השנייה תחזיק ביד גיטרה חשמלית, שלישית תהיה הנגנית פסנתר של הלהקה, וכלת בת המצווה תהיה הסולנית והכוכבת הראשית! אתן לא צריכות לדעת לנגן כדי לעשות זאת! נצלם את הכל בכאילו, ובעריכת הקליפ נגרום לזה להיראות אמיתי לגמרי!

אופציה שנייה

האופציה השנייה לצילום קליפ לבת מצווה היא קליפ במתנה! בין אם מדובר במתנה לכלת בת המצווה כאשר אתם מעניקים לה שובר מתנה להפקת שיר או צילום קליפ באולפן, ובין אם אתם אלו שמשתתפים בקליפ ולה אין מושג שאתם מכינים עבורה את הקליפ שיוקרן לראשונה במהלך האירוע עצמו בהפתעה!

אפשר שבקליפ ישתתפו בני המשפחה לבד, אפשר שהחברות הטובות ישתתפו בו לבד, ואפשר שגם בני המשפחה וגם החברות ייקחו חלק בצילומי הקליפ. בעריכת הקליפ אפשר גם לשלב את הילדה עצמה מבלי שהיא יודעת על הפקת הקליפ בת מצווה שלה.

לאחר שנגבש קונספט לקליפ ונבין יחד מה אנחנו צריכים, נבקש מכם לצלם את הילדה בטלפון הנייד ואת הקטעים המצולמים נשתול בתוך הקליפ מבלי שהיא בכלל יודעת על ההפתעה שצפויה לה בבת מצווה. אפשר לשלב בתוך הקליפ גם ברכות מקרובי משפחה וחברים נוספים בהקדמה שלפני הקליפ או בקטעי המעבר. כל דבר שתרצו לעשות אפשרי! לאחר שנבין את מסגרת התקציב שעומדת לרשותכם, נוכל לגבש יחד אסטרטגיה ותכנית עבודה מסודרת כדי להוציא את הפקת הקליפ והשיר לפועל.

אופציה שלישית

האופציה השלישית לצילומי קליפ לבת מצווה היא קליפ ברכות. בקליפ מסוג זה לא חייבים להקליט שיר מיוחד לטובת הקליפ, אפשר גם להשתמש בשירים שונים כמוזיקת רקע שתתאים לתוכן המצולם בקליפ.

אפשר לאסוף צילומי וידאו קצרים מקרובי משפחה ומחברים, ואפשר גם לצלם קטעים מיוחדים לטובת הקליפ. את כל הקטעים הללו נערוך יחד לקליפ ברכות לבת מצווה שיישאר עם כלת בת המצווה כזיכרון מתוק, מיוחד ומקורי, מהאירוע המרגש בו היא הופכת מנערה לאישה.

בעריכת קליפ לבת מצווה, שהקונספט בו זה ברכות, ניתן לשלב גם תמונות ממהלך החיים וטקסטים שתכתבו לקטעי המעבר בקליפ. את כל אלו נשלב עם אפקטים מיוחדים בעריכת הקליפ, ואת התוצאה הסופית תוכלו להקרין על המסכים במסיבת בת המצווה מול כל האורחים שהגיעו לחגוג אתכם. קליפ לבת מצווה זו בהחלט אופציה מיוחדת ומקורית למלא את האירוע בתוכן מושקע ומרשים, וזו גם מזכרת שנשארת עם הילדה לעוד שנים רבות, ארוכות, וטובות.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה  צילום קליפ משפחתי בהפתעה - אולפני טריטורי
  קליפ ברכות מהחברים והמשפחה באולפן
  צילום קליפ משפחתי מרגש - one love

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית


  רוצים להפיק ולהקליט שיר בת מצווה ולעשות לו קליפ אולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום של הקליפ באולפן.


  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il

   


  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. 

  Teritory Studios

  קליפ ברכות עם מצגת מרגשת - מזל טוב לעומר
  עקיבא תורג׳מן - צילום חזרה מוקלטת באולפן
  צילום קליפ בהפתעה מהמשפחה והחברים של טל ושירי

  שיר ברכה עם קליפ בהפתעה ליום הולדת
  קליפ עם מצגת לחתונה - אולפני הקלטות טריטורי
  צילום קליפ אולפן לשיר מקורי של להקת מקלט 31

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת