קליפ לבר מצווה

אחד הרעיונות המקוריים והמיוחדים ביותר שכיום מאוד פופולאריים בקרב הילדים החוגגים בר מצווה זה – צילום קליפ לבר מצווה. בין אם מדובר בילד שמנגן וכותב שירים או בילד שלא מתעסק במוזיקה בכלל, ישנן אופציות רבות להפקת קליפ לבר מצווה שיוכל להישאר עם הילד כזיכרון מתוק לעוד שנים רבות, ארוכות, וטובות, וכמובן – להיות האייטם המרכזי שאותו תקרינו על המסכים באירוע הבר מצווה אל מול כל האורחים שהגיעו לחגוג עימו.


קליפ לבר מצווה - Teritory Studios


קיימות כמה אפשרויות להפקת קליפ לבר מצווה, וכל אופציה יכולה לבוא לידי ביצוע בהתאם לרעיונות שלכם או לרעיונות שנגבש ביחד! הכל תלוי בתקציב שעומד לרשותכם ובכמות ההשקעה שתרצו להשקיע בצילום הקליפ.

אופציה ראשונה

צילום קליפ לבר מצווה של הילד החוגג יחד עם החברים. האופציה הראשונה, והיא גם הפופולרית ביותר, היא צילום קליפ של הילד יחד עם החברים הטובים שלו. ניתן לקחת שיר מקורי שהילדים או מישהו מהמשפחה כתבו לטובת הקליפ, אותו נפיק ונקליט בצורה מקצועית, או לכתוב מילים חדשות לשיר קיים.

אפשר גם לצלם קליפ לבר מצווה שיתבסס על שיר קיים שהילד אוהב. כדי להפיק את צילומי הקליפ בצורה טובה ויעילה אנחנו צריכים להבין מהם התחביבים ותחומי העניין של הילד והחברים, ובהתאם לכך נגבש יחד את הקונספט של הקליפ ונצלם את הילד והחברים כשהם כוכבי הקליפ!

אפשר להפוך אותם ללהקת רוק, אפשר לעשות קליפ מצחיק, אפשר לשלב בקליפ ברכות של חברים נוספים וקרובי משפחה, ואפשר להשתמש בטקסטים שתכתבו לקטעי המעבר. כל מה שתרצו נוכל לעשות! אך לפני הכל אנחנו צריכים לדעת מה התקציב שעומד לרשותכם, לפי זה נגבש את תכנית העבודה ואת כל שלבי ההפקה עבור צילום קליפ באולפן באופן מושלם.

אופציה שנייה

צילום קליפ לבר מצווה שהוא בעצם - קליפ בהפתעה! בהרבה מקרים החברים של הילד מגייסים את כל הכסף שהם מתכוונים לתת לילד במתנה, באמצעותו הם קונים לילד שובר מתנה להקלטה באולפן. זו מתנה מקורית ומושקעת שכל ילד אוהב מאוד!

ישנם גם מקרים שבהם ההורים משלימים את הסכום שנותר בנוסף לכסף שאספו החברים, ובכל מקרה את צילומי הקליפ והקלטת השיר אתם יכולים לתת כשובר מתנה לילד או להקליט בעצמכם כמתנה מרגשת שתפתיע אותו באירוע. ניתן לשלב גם את הילד עצמו בתוך הקליפ ועדיין לשמור על הקליפ כהפתעה.

 

לאחר שנגבש את הקונספט של הקליפ, נבקש מכם לצלם את הילד בטלפון הנייד ואת הקטעים הללו נשלב בעריכה של הקליפ. אתם יכולים להקליט שיר במיוחד לטובת הקליפ, או להשתמש בשיר מוכר קיים כמוזיקת רקע. בכל מקרה - ניתן לשלב בעריכה של הקליפ ברכות וטקסט אישי, שתכתבו במיוחד לטובת הקליפ, והוא יופיע בשילוב אפקטים מיוחדים בתוך הקליפ עצמו. את הקליפ תוכלו להקרין באירוע בר המצווה מול כל האורחים שהגיעו לחגיגה, והקליפ ירגש ויצחיק את כולם ללא ספק.

אופציה שלישית

צילום קליפ לבר מצווה שהוא בעצם ברכה מהמשפחה והחברים. בקליפ מסוג זה תוכלו לבחור שיר לבר מצווה, אותו נקליט באולפן במיוחד לטובת הקליפ, ואת המילים של השיר אפשר לשנות ולהתאים לאירוע, כדי שיהיו מצחיקות ויעבירו את המסר אותו תרצו להעביר לחתן בר המצווה.

אפשר גם להקליט שיר מקורי או גרסת קאבר לשיר קיים, ובכל מקרה מטרת הקליפ הזה תהיה ברכות ואיחולים! בנוסף לשיר שיוצג בקליפ, שאת הברכה אפשר להעביר דרך מילות השיר, אפשר לשלב גם ברכות מצולמות בהתחלה או בין לבין בקטעי המעבר. הקליפ הזה יוכל להישאר עם הילד שחוגג את בר המצווה והוא בהחלט יהיה זיכרון מתוק מהיום המיוחד והחשוב שלו, שילווה אותו לעוד שנים רבות, ארוכות, וטובות.

את הקליפ עצמו תוכלו כמובן להקרין באירוע עצמו מול כל האורחים והחברים שהגיעו לחגוג אתכם את בר המצווה, וזה יהיה אייטם מרכזי ומרגש שיפתיע את כולם ויעלה חיוך גדול על פניהם.

 

צילום קליפ לבר מצווה יכול לכלול כל מה שתרצו - הכל תלוי בתקציב שעומד לרשותכם. על מנת שנוכל לעזור לכם לגבש את הרעיון ולהוציא אותו אל הפועל, נצטרך לשאול אתכם כמה שאלות עיקריות וכך נגבש יחד את הפקת הקליפ וכל מה שכרוך בכך. אתם מוזמנים לשלוח אלינו את הפרטים שלכם (או להתקשר) ואחד מהנציגים שלנו ישמח ללוות אתכם שלב אחר שלב בתהליך המרגש.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה  צילום קליפ בר מצווה באולפן - ילד של אבא (מוקי)
  קליפ עם מצגת בהפתעה - מזל טוב לעומר
  צילום קליפ ברכה מכל המשפחה - one love

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית


  רוצים להפיק ולהקליט שיר לבר מצווה ולעשות לו קליפ אולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום של הקליפ.


  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. 

  Teritory Studios

  קליפ בהפתעה מהחברים של טל ושירי
  קליפ עם מצגת לכבוד החתונה
  צילום קליפ בהפתעה ליום הולדת 40 של גילי

  צילום קליפ בהפתעה לעליזה מהחברים
  עקיבא תורג׳מן - צילום חזרה מוקלטת באולפני טריטורי
  קליפ בהפתעה מהחברים והמשפחה - אולפני טריטורי

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת