קליפ במתנה

החלטתם להפתיע את אחד מהחברים או בני המשפחה האהובים שלכם במתנה מיוחדת ומקורית? מחפשים רעיונות מיוחדים למתנה מקורית שתישאר לזמן רב כזיכרון מתוק? קליפ במתנה זו בהחלט האופציה הטובה ביותר לכל אלו. קליפ במתנה יכול לשמש למגוון רחב מאוד של אופציות, בין אם זה כמחווה לסבא או לסבתא שחוגגים יום הולדת משמעותי, אולי ליום נישואין של ההורים, לזוג חברים שמתחתנים, לחברה טובה שחוגגת בת מצווה, קרוב משפחה שחוגג בר מצווה, וכל מטרה אחרת שלשמה תרצו להפתיע מישהו אהוב עם מתנה מקורית ומיוחדת, וכמובן – מושקעת בהמון מחשבה.


צילום קליפ במתנה - Teritory Studios


הפקה וצילום של קליפ במתנה היא לא דבר מורכב! זאת כאשר אתם יודעים מה המטרה שלשמה תרצו להקליט את הקליפ, ובמידה ויש לכם כיוון כללי לרעיון. הפקת קליפ במתנה מורכבת מצילום ועריכה, שני דברים טכניים שאפשר לעשות בקלות ובהתאם ללוח זמנים מדויק שיקבע בהתאם לתקציב אותו תרצו להשקיע בקליפ.

אפשר לצלם יומיים שלמים ואפשר לצלם שעתיים, אפשר לערוך אצל עורך וידאו מקצועי שישלב אפקטים ואופציות טכניות מתקדמות, ואפשר לערוך בצורה בסיסית ללא שדרוגים נוספים – אתם בוחרים מה תרצו להכניס בקליפ שלכם בהתאם לתקציב אותו תרצו להשקיע! ברוב המקרים הפקת קליפים כוללת גם הקלטה של שיר מיוחד אותו תרצו לשלב עם הקליפ, זה יכול להיות שיר מקורי שכתבתם במיוחד לטובת המאורע או שכתוב מילים לשיר מוכר ואהוב.

אפשר גם לצלם קליפ מצחיק או מרגש על רקע של שיר קיים, ואפשר גם שהקליפ יהיה מורכב מברכות ואיחולים בשילוב תמונות ושקופיות עם מוזיקת רקע – הכל אפשרי והעיקר שיתאים למטרות אותם תרצו להשיג באמצעות צילום קליפ באולפן.

Teritory Studios - בית ליצירה מוזיקלית

אחת האופציות הפופולאריות של קליפ במתנה נערכת לכבוד חתונה של זוג אהוב. לפעמים זו המשפחה שמחליטה להכין קליפ במתנה לזוג ולפעמים אלו החברים.

ישנם מצבים שבהם גם המשפחה וגם החברים מתגבשים יחד כדי להפיק קליפ חתונה, וזו יכולה להיות הפתעה גמורה שלזוג אין מושג על קיומה או שהזוג יודע ואולי גם לוקח חלק כלשהו בקליפ עצמו.

בכל מקרה ברגע האמת כשיקרינו את הקליפ על המסכים בחתונה מול כל האורחים – זו תהיה הפתעה מרגשת ומצחיקה שתעלה חיוך גדול על הפנים של כולם! וחשוב יותר מהכל – הקליפ הזה יישאר עם הזוג כמזכרת מתוקה מהחברים והמשפחה לעוד שנים רבות, ארוכות, וטובות.

קליפ במתנה לבת / בר מצווה

הפקת קליפ במתנה לבת מצווה או צילום קליפ במתנה לבר מצווה - זו הפתעה מיוחדת, מקורית ומרגשת בהחלט!

תמיד קשה למצוא רעיון מקורי למתנה שתרגש את בני המצווה, ויש מי שחושב מחוץ לקופסא ומחליט לקנות להם קליפ במתנה לבת מצווה או לבר מצווה! ישנם מקרים שבהם כל החברים הטובים מגייסים את הכסף של המתנה שלהם, וביחד קונים שובר להקלטות באולפן עם הפקת קליפ. ישנם מקרים שבהם ההורים הם אלו שמחליטים לפנק את הילדים בצילום הקליפ. וישנם מקרים שבהם ההורים רק משלימים את סכום הכסף שחסר למה שאספו הילדים.

בכל מקרה – לפני צילום קליפ במתנה לבת מצווה או לבר מצווה, בטח תרצו להקליט שיר בת מצווה מיוחד ומקורי או שיר בר מצווה מגניב ומדליק, וכמובן שלאורך כל התהליך מהרגע הראשון ועד לתוצאה הסופית וצילום הקליפ באולפן -  הצוות שלנו ילווה אתכם וידריך כיצד החוויה כולה יכולה להפוך למרגשת ומיוחדת, כזו שתישאר אתכם כזיכרון ילדות לעוד שנים רבות וטובות.

קליפ במתנה ליום הולדת או יום נישואין


במקרים שבהם יש אירוע יום הולדת חשוב ומשמעותי, בין אם זה לסבא או לסבתא, שהגיעו לגיל עגול שאתם מתכוונים לחגוג אותו באירוע מיוחד, ובין אם זה יום הולדת או יום נישואין של ההורים – הפקת קליפ במתנה ליום הולדת, בו ישתתפו בני המשפחה והחברים זו הפתעה שתרגש אותם מאוד ובכל פעם שהם ירצו להתחזק בכוחות מחודשים על מפעל חייהם המפואר – אתם.

כולם ייקחו חלק פעיל בצילום הקליפ, כך שבכל פעם הם יוכלו לצפות בקליפ שהכנתם לכבודם ולהתרגש מחדש. כמובן שאפשר להקליט שיר יום הולדת בצורה מקורית ומיוחדת שתספר את הסיפור והחוויות האישיות שלכם, ובעריכת הקליפ להכניס את כל הקטעים והחוויות מצילום הקליפ באולפן..

הכנת קליפ במתנה ליום הולדת או צילום קליפ במתנה ליום נישואין זו דרך מיוחדת ומקורית להעביר את הכרת התודה שלכם, ובמהלך חגיגת האירוע עצמו תוכלו להקרין את הקליפ במעמד מרגש מול כל האורחים שהגיעו לכבד את יקיריכם ביום המיוחד ובחגיגה המיוחדת.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  צילום קליפ לחתונה במתנה מהחברים
  קליפ מתנה לבר מצווה של עומר - ילד של אבא (מוקי)
  צילום קליפ במתנה מהמשפחה - one love
  צילום קליפ מתנה ליום הולדת 40 של גילי

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  רוצים להפיק ולהקליט שיר במתנה ולעשות לו קליפ אולפן מקצועי? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט או לצלם, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי השלבים הנדרשים להפקה וצילום קליפ במתנה.


  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו לצלם באולפן בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון:  054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת –  elad@Teritory.co.il

   


  באולפן ההקלטות שלנו תמצאו שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש, והמתחם כולו נבנה במחשבה רבה כדי לשלב בין אקוסטיקה מושלמת ואווירה נינוחה וכיפית של יצירה מוזיקלית מקורית. 

  Teritory Studios

  קליפ עם מצגת במתנה לחתונה
  עקיבא תורג׳מן - צילום חזרה מוקלטת באולפני טריטורי
  צילום קליפ לשיר מקורי שהופק באולפן - להקת מקלט 31

  קליפ לשיר מקורי באולפן - נעם נתיב - רץ רץ
  קליפ במתנה ליום הולדת - מזל טוב לעומר
  צילום קליפ בהפתעה - מתנה מהחברים לחתונה

  Teritory Studios

  icon-354293_1280   הפקת סינגל לרדיו    icon-354294_1280   עיבוד מוזיקלי   

  icon-354295_1280   שיר בת   icon-354296_1280   צילום קליפ  

  בית ליצירה מוזיקלית

  icon-354293_1280   שיר בהפתעה    icon-354294_1280   הקלטת שירים  

  icon-354295_1280   ברכה לחתונה    icon-354296_1280   שיר ליום הולדת