מפיק מוזיקלי באולפן הקלטות מקצועי

אולפני טריטורי מציעים מגוון אפשרויות מקצועיות ובלתי מתפשרות להקלטות שירים. האולפן כולל אנשי צוות שילוו אתכם בכל התהליך, משלב ההפקה והקלטת הפלייבק ועד שלב המיקס וההורדה לקובץ אודיו שאותו תוכלו לקחת אתכם הביתה.

באולפן שני מתחמים שכוללים סטודיו מרווח וחדר בקרה מאובזר בכל האמצעים הטכנולוגיים שנדרשים לצורך ההקלטה. בין אם אתם מוזיקאים יוצרים שרוצים להפיק את החומר המקורי ולהפוך אותו לסינגל מקצועי שיוכל לצאת ולהיות משודר ברדיו, ובין אם אתם רוצים הקלטת שיר לצורך אירוע בת מצווה, בר מצווה, חתונה או כל מטרה אחרת! באולפני טריטורי תקבלו את כל העזרה והשירותים הנלווים שכרוכים בהקלטת שיר באופן מקצועי ובאיכות ללא פשרות.


תהליך העבודה..


תהליך העבודה מורכב מכמה שלבים, כאשר לפני הכל אנחנו מתחילים בהגדרת הציפיות והבנה של המוצר הסופי אותם אתם רוצים להקליט. הפקת שיר לרדיו והקלטת שיר לבת מצווה הם שני דברים שונים בתכלית, לכן לכל פרויקט יש את המאפיינים שלו וכמו כן הוא צריך לשרת מטרה שונה.

מתחילים בפגישה עם צוות האולפנים, שם נעשה חזרה על השיר ונבין את המבנה המוזיקלי שלו. האקורדים, הסולם שמתאים לזמר, המקצב, וכו'.. ורק לאחר שתרגישו בנוח עם כל המעטפת המוזיקלית נתחיל להקליט את השיר.

לאחר שהכל יישב טוב ניגש לחדר ההקלטות ונעשה כמה טיקים שמתוכם טכנאי הסאונד שלנו יערוך את קטעי השירה המוצלחים ביותר ואותם הוא יחבר לטייק שירה אחד שעומד ברמה המקצועית הטובה ביותר.

לאחר שסידרנו את הקלטת השירה נעבור לשלב המורכב יותר, ובשלב הזה אתם יכולים לנוח, זה השלב שבו אנחנו עובדים ומפיקים את מוזיקת הרקע ואת העיבוד המוזיקלי של השיר. אחרי שגם זה נעשה לשביעות רצונכם, נעשה לשיר ולהפקה המוזיקלית מיקס ומאסטרינג ותוכלו לקבל את השיר הגמור באיזה פורמט שתצטרכו.

יש לנו ניסיון רב בביצוע הקלטות מסוג זה, לכן כדאי שתתקשרו ותסבירו לנו מה בדיוק אתם רוצים, אנחנו כבר נדריך אתכם בכל השלבים ונלווה אתכם צעד צעד, ברגישות ומקצועיות עד לסיום הפרויקט.

Teritory Studios - בית ליצירה מוזיקלית


בהקלטת שיר שאמור לצאת כסינגל לרדיו הסיפור קצת יותר מורכב, לכן גם העלות יותר גבוהה. בהקלטת שיר שיוצא לרדיו נדרשת איכות הרבה יותר גבוהה הן מבחינת ההפקה המוזיקלית שדורשת עיבוד מתאים שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והן מבחינת עבודת הסאונד והמיקס.

באולפן הקלטות שלנו הוקלטו שירים למיטב הזמרים שפועלים במוזיקה הישראלית, מעומר אדם ועד למירי מסיקה, וגם לאמנים קצת פחות מוכרים שבחרו באולפנים שלנו כבית להוצאת היצירה המוזיקלית שלהם לאור, והתוצאות מדברות בעד עצמן! לדוגמא, הזמר אריאל כהן, בשירו "רגעים עולים ויורדים", שטיפס במצעדי המוזיקה בתחנות הרדיו השונות וזכה להשמעות רבות ולפרגון מעשרות מבקרי מוזיקה ותרבות.
הפקה מוזיקלית לשיר

הקלטת שיר לעיתים יכולה להיות מביכה לזמר צעיר או לילדים שאין להם ניסיון בעבודת הקלטה באולפן, לכן באולפני טריטורי שמנו דגש גדול מאוד על עיצוב האולפן שמשרה אווירה נינוחה ומעוררת השראה, בליווי עם יחס אישי ושירות נעים ומכיל. אנחנו מבטיחים לכם שבסבלנות והבנה נלווה אתכם בכל השלבים עד לקבלת תוצאה מקצועית שתשאיר כל מאזין פעור פה ומופתע.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה


  עקיבא תורג׳מן - חזרה מוקלטת
  להקת מקלט 31 - הכל או כלום - הפקת סינגל לרדיו

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  מחפשים מפיק מוזיקלי עם אולפן הקלטות מקצועי ? שלחו אלינו את פרטי הפרויקט שאותו תרצו להקליט, ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי שלבי ההקלטה וההפקה של השיר אותו תרצו להקליט באולפן.

   

  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו להקליט בתיבת ה - צור קשר
  או שאפשר להתקשר לטלפון: 054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת – elad@Teritory.co.il  במתחם האולפנים יעמדו לרשותכם שני חדרי בקרה מעוצבים, שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש. המתחם כולו נבנה במחשבה ותכנון רב מבחינת האקוסטיקה ואיכות ההקלטה, והכי חשוב - יש פה אווירה נינוחה של קסם ויצירה.. 


  לחן עיבוד והפקה מוסיקלית - אסף צרויה
  עיבוד והפקה מוסיקלית – אל-עד טרי
  נועם נתיב - רץ רץ - אולפני טריטורי