מיתוג קולי

כל עסק רוצה להיות מותג ולהפוך לשם דבר בתחום שבו הוא עוסק. ברגע שעסק הופך למותג, הוא מיד משדר ללקוחותיו אמינות ומקצועיות, דבר שגורם לאנשים – לזכור אותו! תחשבו על זה – אם מישהו צריך ארון בגדים, מה עולה לו מיד בראש? כנראה איקאה או מותג אחר שעוסק בתחום של רהיטים.. לא הייתם רוצים לעלות במחשבה של כל מי שצריך משהו שהעסק שלכם מספק? בשביל שזה יקרה, אתם צריכים להיות מותג ולכל עסק שהוא מותג יש מיתוג קולי שמאפיין אותו ומציג אותו כראוי בפני הלקוחות.


מיתוג קולי - Teritory Studios


הרעיון די פשוט. הדבר המורכב הוא הביצוע והוצאת הדברים לפועל. כדי להפוך למותג עליכם לגעת בכל החושים של אלו שיכולים להיות לקוחות פוטנציאליים של העסק שלכם. אם תצליחו לגעת בכל חמשת החושים האנושיים, במהלך הצגת העסק שלכם באפיקי השיווק והשירות השונים – תוכלו להיכנס עמוק אל תוך הזיכרון החווייתי ולהפוך למותג.

מרגול וזהבה בן עושות ג'ינגל לרדיוחמשת החושים – ראיה, שמיעה, מישוש, ריח וטעם, הם הדרך הישירה והבטוחה ללב הלקוחות שלכם. רוב בתי העסק פועלים בעיקר במישור של ראיה, באמצעות שיווק תמונות ושלטי פרסום גראפיים. חלק קטן יותר פועל גם במישור השמיעה, ומשתמש בפלטפורמות כגון פרסומות ברדיו. את חווית המישוש הלקוח שלכם יקבל על ידי הצגה אישית עם המוצר שאתם מציעים, ואת הטעם והריח הוא יוכל לקבל עם ההתנסות והשימוש בשירותים או במוצרים שהעסק שלכם מציע.

השימוש בחוש הראיה וחוש השמיעה, הוא מן הסתם קל יותר ויש בו מגוון רחב של אפשרויות. למעשה – הוא הדבר שיצליח להביא את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לידי חוויה פרטית ורגשית, שתוכל לגעת גם ביתר החושים – מישוש, ריח וטעם.

השלם גדול מסך כל חלקיו

אבל – ישנו דבר גדול הרבה יותר מכל חמשת החושים, ומכל האפשרויות השיווקיות שהם מצליחים לבוא בהם לידי ביטוי. אם תרצו, אפשר לומר שזה החוש השישי, חוש על טבעי שמצליח לקרב ולעטוף את כל חמשת החושים יחד. אז איך אפשר לפעול בדרך על טבעית ולגעת מחוש השישי ? על ידי מוזיקה. על ידי החוויה הרגשית שמוזיקה מצליחה לייצר בכל בני האדם, ומיד לעורר בהם זיכרונות פרטיים שכוללים טעמים, ריחות, מגע מוכר, צלילים אהובים, ותמונות מהחיים הפרטיים של המאזין.

מוזיקה היא מרכיב חשוב ועיקרי בחיים של כולנו. יש לה את הכוח להפעיל בנו כוחות ועומקים, שמסתתרים עמוק בתוך הנפש. בשנים האחרונות גם במגזר העסקי הבינו את הכוח שיש למוזיקה, כאשר השימוש בה נעשה בדרך חווייתית, בעלת זהות ייחודית שמאפיינת את המותג, זו הדרך הבטוחה ביותר - לחדור ללב האדם ולגרום לו לזכור את העסק כאשר הוא צריך משהו שאותו העסק מציע.

פה נכנס לתמונה הנושא של – מיתוג קולי. אנחנו מכירים את זה מהפרסומות ברדיו ומג'ינגלים קליטים שרצים לנו בראש מבלי שבכלל נשים לב. אבל בשנים האחרונות אפשר לשים לב שכמעט כל עסק, שלוקח את עצמו ברצינות ונחשב למותג בתחומו, מייצר פס קול ייחודי שמאפיין אותו ואת השירותים שהוא מציע, ואת המנגינה הזו נוכל לשמוע כאשר אנו מתקשרים לבית העסק בטלפון.

במקום הצליל הרגיל של חיוג טלפוני, תישמע מנגינה נעימה ומקורית, שתייצג את המיתוג הקולי של העסק שלכם! תוכלו לשלב ברצועת הקול הממותגת גם פרטים שיווקיים נוספים לגבי שירותים חדשים או כל מידע אותו תרצו להעביר ללקוח בצורה חווייתית עוד טרם השיחה עם נציג של בית העסק.

על ידי מיתוג קולי תוכלו בעצם לפעול על הלקוח הפוטנציאלי, עוד לפני שדיברתם איתו. תוכלו להכין את הקרקע ולייצר מצב אופטימאלי להשגת המטרות העסקיות שלכם בשיחה עצמה. אבל זה לא הכל. היתרון הגדול ביותר ביצירת מיתוג קולי לעסק, זה ללא ספק היכולת שלו לגרום לאנשים לזכור אתכם.

 

ברגע שהלקוח מתקשר לבדוק מחירים

ברגע שלקוח התקשר כדי לברר מחירים, או כל פרט נוסף בנוגע לפעילות העסקית שלכם, ובמהלך ההמתנה לשיחה הוא שמע את המיתוג הקולי של העסק. בכל פעם שהוא יצטרך שירות כלשהו בתחום הנ"ל, הוא מיד ייזכר במנגינה של ההמתנה לשיחה אתכם, ומיד העסק שלכם יעלה לו בזיכרון.

במידה ובפעם הקודמת הוא קיבל מכם שירות טוב ויחס אדיב, הסיכוי שהזיכרון יהפוך לשיחה ופניה חדשה לבית העסק שלכם – גדול מאוד. השימוש באופציה של מיתוג קולי לעסקים, מאפשר לכם לפעול על הזיכרון החווייתי של הלקוחות שלכם, אך אתם אלו שתקבעו האם הזיכרון הזה יהיה טוב או לא.

כמובן שבאמצעות מיתוג קולי לעסקים ניתן להעביר מסרים שיווקיים בכל תהליך ההתקשרות מול הלקוחות, אך הפוטנציאל הגבוה ביותר של מיתוג קולי לעסק כפלטפורמה ליצירת מותג עסקי מצליח – זה ללא ספק הזיכרון הטוב שתשאירו בלקוחות שלכם.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה  כללית סמייל - הפקה מוזיקלית ועיצוב פס קול
  טריילר מוזיקלי - המסע לפולין של תיכון דה שליט
  סרט תיעודי - חטיבה 600 במלחמת יום הכיפורים

  אולפני טריטורי עושים מיתוג קולי לעסקים

  אולפני טריטורי עושים מיתוג קולי לעסקים כבר שנים רבות. מעבר לפעילות של אולפן ההקלטות בכל המישורים של הפקה מוזיקלית והוצאת מוזיקה מקורית של אמנים לרדיו, אנו פועלים רבות גם בתחום של ג'ינגלים לרדיו ובניית מיתוג קולי לעסקים בתחומים שונים. העבודה מול לקוח עסקי, שמבקש לעשות מיתוג קולי לעסק שלו, שונה בתכלית מהעבודה מול מוזיקאי יוצר, שנמצא בדרכו להפקת אלבום. אבל דבר אחד כן משותף לשני המקרים, ולרוב הוא גם המרכיב העיקרי בהשגת תוצאה איכותית שתשאיר רושם ותוכל להביא להצלחה – האנרגיה שמלווה את תהליך ההפקה בפועל.

  מקליטות באולפן ג'ינגל לרדיו של העסקאולפני טריטורי נבנו בקפידה, תוך כדי מתן דגש גדול על האווירה באולפן. מדובר באולפן הקלטות מקצועי, שכולל את מיטב החידושים הטכנולוגים והמכשירים המתקדמים שמשמשים להפקה מוזיקלית. צוות האולפן רגיש ושמח, אוהב ויודע כיצד לגרום לכל אדם להרגיש בנוח כדי להוציא מעצו את הדבר הכי נכון ומדויק, אותו נרצה לבטא במוזיקה. 

  כדי שנוכל לייצר מיתוג קולי לעסק בצורה מוצלחת ונכונה, אנחנו חייבים למצוא ערוץ תקשורת שיאפשר לבעל העסק להעביר את המסר והתחושה שהוא רוצה לייצר בלקוחות שלו. 

  עבודה מול לקוחות עסקיים

  בעבודה מול לקוחות עסקיים ובניית מיתוג קולי לעסקים, היוצר הוא הטכנאי שנמצא באולפן ההקלטות. וכדי שהוא יוכל ליצור מוזיקה מקורית, שתשמש כפס קול של מיתוג קולי לעסק שלכם, הוא צריך להתחבר ולהרגיש את החזון העסקי שבוער לכם בעצמות – ומשם ליצור את הביטוי המוזיקלי שיהווה מיתוג קולי לעסק שלכם. באולפני טריטורי תמצאו את כל מה שנדרש לכם כדי לבצע מיתוג קולי לעסק בצורה מוצלחת ומקצועית, כזו שתביא לתוצאות ותקדם אתכם עוד שלב בדרך לבניית העסק שלכם כמותג מצליח בתחום שבו הוא עוסק.
  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית


  התקשרו אלינו וספרו לנו את הפרטים בנוגע לפרויקט המוזיקלי שאתם רוצים להפיק, בין אם זה הפקת ג'ינגל לרדיו, או מיתוג קולי לטלפון של העסק, נשמח לעשות אתכם פגישת ייעוץ חינם ואולי גם לצאת לדרך משותפת..

   

  ניתן לשלוח את הפרטים של הפרויקט אותו תרצו להקליט בתיבת ה - צור קשר

  או שאפשר להתקשר לטלפון: 054-6717230  
  או לשלוח לנו מייל לכתובת – elad@Teritory.co.il  במתחם האולפנים יעמדו לרשותכם שני חדרי בקרה מעוצבים, שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש. המתחם כולו נבנה במחשבה ותכנון רב מבחינת האקוסטיקה ואיכות ההקלטה, והכי חשוב - יש פה אווירה נינוחה של קסם ויצירה.. אנחנו משתדלים להוציא מכל פרויקט את המקסימום ולשרת את המטרות אותם תרצו להשיג באמצעות מיתוג קולי לעסק שלכם! 

  Teritory Studios

  כללית - סרט תדמית
  לחן עיבוד והפקה מוסיקלית - אסף צרויה - אולפני טריטורי
  קליפ אולפן - מקלט 31 "הכל או כלום" - הפקה אל-עד טרי