הפקה מוזיקלית

הפקה מוזיקלית זה מושג טכני, אבל יש בו מגוון רחב של דברים מאוד חשובים ולא טכניים, הם מה שבסופו של תהליך עושה את השיר לטוב או לא טוב. באולפני טריטורי תמצאו אולפן מקצועי שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם מבחינת ציוד ההקלטה והאקוסטיקה, כמו גם צוות הפקה מוכשר ורגיש, שישמח ללוות אתכם בתהליך הכל כך מורכב וחשוב, שבסופו יהיה לכם אלבום.

באולפן מקליטים המון זמרים מוכשרים ומוכרים. אל האולפן מגיעים מידי יום מיטב הכותבים והמלחינים של הלהיטים הכי מושמעים ברדיו הישראלי במסגרת הפעילות השוטפת. כל אלו יוכלו לייצר עבורכם הזדמנויות רבות לשיתופי פעולה. אבל לפני הכל בואו נבין כמה דברים חשובים…


הפקה מוזיקלית - Teritory Studios

המפיק המוזיקלי הוא בעצם האדם שמנהל את הפקת הפרויקט. הוא משמש כחוצץ אובייקטיבי בין החלומות שלכם (שלרוב מנותקים מהמציאות) ובין מה שקורה בפועל. למפיק מוזיקלי יש את הידע המקצועי והטכני בכל מה שקשור במכשירי האולפן, ציוד הסאונד וההקלטה, ומצד שני גם את הרגישות כלפי היוצר והיצירה שאותה נפיק ונהפוך לשיר מקצועי שעומד בסטנדרטים של תעשיית המוזיקה המקומית.

עבודת הפקה על שירהפקה מוזיקלית היא תוצאה שמתקבלת בשלמותה כאשר עשרות אנשי מקצוע תורמים את כישרונם הייחודי אל תוך היצירה של האמן. המפיק המוזיקלי לא חייב להיות גיטריסט מקצועי וגם לא פסנתרן, חצוצרן, בסיסט וכו'.. אבל הוא כן חייב להיות מוזיקאי שיודע לנגן ברוב הכלים הללו, ובאמצעות ידע זה להדריך את נגני ההפקה שבאים להקליט באולפן כיצד הנגינה שלהם בשיר תהיה מדויקת ותשרת את התמונה הכללית שתתקבל בסוף תהליך ההפקה.

הפקה מוזיקלית מתחילה בחזון. לפני שניגשים לעבודה הטכנית צריך קודם כל להבין מיהו הזמר שעומד מולנו, מה הוא מייצג ומה המטרות שאותם הוא רוצה להשיג עם השיר המופק. יש המון אמנים, יוצרים וזמרים, שמקליטים ומוציאים שירים לרדיו, אבל רק מספק קטן ומצומצם מהם מצליח לתרגם את זה לקריירה אמיתית. וזה ללא ספק בגלל החזון.

Teritory Studios - בית ליצירה מוזיקלית

 

בכל אמן ויוצר יש נקודה פנימית שייחודית רק לו, ואת הנקודה הזו אנו צריכים לשקף בעבודת ההפקה המוזיקלית של השיר. לכן המפיק הוא חוצץ בין החלומות של האמן ובין מה שקורה בפועל. הוא הממוצע שמחבר את הפנטזיה והמציאות, כדי שזו תהפוך למציאות מלאה בקסם.

בשביל זה הוא צריך להתחיל בהיכרות עם האמן ועם השירים, לאחר מכן הקלטת גיידים שיצביעו על הכיוון הכללי מבחינת בחירת הסולם, מבנה השיר, וקווי האופי הכלליים. כמו שלאמן יש אופי ייחודי, כך גם לשיר צריכה להיות נקודת הייחודיות הזו, ושניהם יחד צריכים לשקף תמונה מסקרנת מספיק שתייצר עניין באנשי הרדיו, הקהל, וכל מי שעתיד להפוך לשותף בדרכם האומנותית.

אפשר אפילו לומר שהמפיק המוזיקלי הופך להיות כמו בן זוג ושותף מלא, לתהליך מורכב ולא פשוט של הריון. בסופו של דבר השירים שמרכיבים את האלבום הם הילד המשותף שלכם.


באולפני טריטורי תמצאו הרבה יותר מרק הפקה מוזיקלית

האולפן מציע מגוון שירותים שיעזרו לכם בכל הפעולות הנדרשות לכם כדי להצליח עם העשייה המוזיקלית. החל מבניית אסטרטגיה שיווקית להוצאת השירים לאחר שהם מוכנים, פגישת ייעוץ עם אנשים מחברות תקליטים, הבנה עמוקה בתחום יחסי הציבור, ועוד מידע רב שיחסוך לכם המון כסף וימנע מכם ליפול באותן טעויות שרוב האמנים המתחילים נופלים בהן, וכתוצאה מזה רובם מתייאשים ומפסיקים את דרכם המוזיקלית. אנחנו לא ניתן לכם להגיע למקום הזה, כי באמת חשוב לנו שתצליחו ותממשו את הביטוי המוזיקלי שלכם מתוך שמחה ואהבה ליצירה. ויש לנו הוכחות חיות אותם תוכלו לשמוע מפי הזמרים והיוצרים שהקליטו ומקליטים אצלנו באולפן.


הצעת מחיר ופרטים נוספים

  תוכן ההודעה  מקלט 31 - הכל או כלום - אולפני טריטורי
  עקיבא תורג׳מן - חזרה מוקלטת

  Teritory Studios – בית ליצירה מוזיקלית

  התקשרו אלינו וספרו לנו באיזה שלב אתם בדיוק נמצאים, נשמח לעשות אתכם פגישת ייעוץ חינם ואולי גם לצאת לדרך משותפת שתביא הרבה אור אל תוך היצירה והעשייה המוזיקלית שלכם, וגם לשלנו :-)

   

  במתחם האולפנים יעמדו לרשותכם שני חדרי בקרה מעוצבים, שני חדרי הקלטה מבודדים ומלאים בכלי נגינה וציוד הקלטה מהמתקדם ביותר שיש. המתחם כולו נבנה במחשבה ותכנון רב מבחינת האקוסטיקה ואיכות ההקלטה, והכי חשוב - יש פה אווירה נינוחה של קסם ויצירה.. 

   

  טלפון: 054-6717230   או במייל –   elad@Teritory.co.il

  לשליחת חומרים מקוריים בלבד -   ANR@Teritory.co.il

  (אנא פרטו את שמכם המלא והשאירו טלפון נייד)

   

  מידע בנושאים נוספים :

  אמנים ויוצריםהפקה ועיבוד סינגל לרדיו |  מיקס מאסטרינג | צילום קליפ באולפן |

  Teritory Studios

  לחן עיבוד והפקה מוסיקלית - אסף צרויה
  עיבוד והפקה מוסיקלית – אל-עד טרי
  ליאת יצחקי - הפקת סינגל עם צילום קליפ באולפן

  עיבוד והפקה מוסיקלית – אל-עד טרי
  עיבוד והפקה מוסיקלית – אסף צרויה
  אולפני טריטורי – קליפ אולפן LIVE